Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Рішення VІIІ скликання 2 сесія

06 травня 2015, 16:44

Рішення Комітету від 22.04.2015 р. (Протокол №10)

                        КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

 

 

 

 

 

                                                                                                        До протоколу № 10

                                                                                                 від 22 квітня 2015 року

 

 

 

 

Про проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності) (реєстр. № 2276 від 02.03.2015р.),

внесений народними депутатами України Ляшком О.В., Галасюком В.В., Гриневич Л.М., Продан О.П., Кіршем О.В., Кривенком В.М.,

Парасюком В.З, Домбровським О.Г., Заболотним Г.М., Курячим М.П.

____________________________________________________________________________

 

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти в и р і ш и в:

 

1. Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності) (реєстр. № 2276 від 02.03.2015 р.), внесений народними депутатами України   Ляшком О.В.,   Галасюком В.В.,   Гриневич Л.М.,   Продан О.П.,  Кіршем О.В.,  Кривенком В.М.,   Парасюком В.Д., Домбровським О.Г., Заболотним В.М., Курячим М.П., прийняти за основу з врахуванням пропозицій Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України.

 

2. Рішення Комітету направити до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, визначеного головним при розгляді зазначеного проекту закону.

 

 

Голова Комітету                                                          Л.М. Гриневич

 

Про проект Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів)

(реєстр. № 1447 від 12.03.2015р.), внесений народними депутатами України

Унгуряном П.Я., Гриневич Л.М., Єленським В.Є.

 (друге читання)

_______________________________________________________________

 

Розглянувши проект Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (реєстр. № 1447 від 12.03.2015р.), внесений народними депутатами України Унгуряном П.Я., Гриневич Л.М., Єленським В.Є. (друге читання), Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти в и р і ш и в:

 

1. Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про  внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (реєстр. № 1447 від 12.03.2015р.), внесений народними депутатами України Унгуряном П.Я., Гриневич Л.М., Єленським В.Є.  (друге читання), прийняти в цілому як закон.

 

2. Доручити Голові Комітету з питань науки і освіти Гриневич Л.М. представити висновки Комітету на пленарному засіданні Верховної Ради України.

 

Голова Комітету                                                          Л.М. Гриневич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про проект Закону України про внесення змін до законів України

“Про очищення влади”, “Про вищу освіту” щодо визнання голосування за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року критерієм здійснення очищення влади (люстрації) та недопущення обрання на посади керівників вищих навчальних закладів осіб, що голосували за “диктаторські закони”

16 січня 2014 року

(реєстр. 2505 від 01.04.2015 р.),

внесений народними депутатами України Сусловою І.М., Дерев’янком Ю.Б.

______________________________________________________________________

 

Розглянувши проект Закону України про внесення змін до законів України “Про очищення влади”, “Про вищу освіту” щодо визнання голосування за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року критерієм здійснення очищення влади (люстрації) та недопущення обрання на посади керівників вищих навчальних закладів осіб, що голосували за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року  (реєстр. 2505 від 01.04.2015 р.), внесений народними депутатами України Сусловою І.М., Дерев’янком Ю.Б., Комітет в и р і ш и в:

 

1. Рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 2 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Закону України про внесення змін до законів України “Про очищення влади”, “Про вищу освіту” щодо визнання голосування за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року критерієм здійснення очищення влади (люстрації) та недопущення обрання на посади керівників вищих навчальних закладів осіб, що голосували за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року  (реєстр. 2505 від 01.04.2015 р.), внесений народними депутатами України Сусловою І.М., Дерев’янком Ю.Б., відхилити.

 

2. Направити цей висновок Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

 

Голова Комітету                                                          Л.М. Гриневич


 

Про проект Закону України про внесення змін до Закону України

“Про вищу освіту” щодо недопущення до зайняття посад виконуючого обов’язки та обрання на посади керівників вищих навчальних закладів окремих категорій осіб

(реєстр. № 2505-1 від 06.04.2015 р.), внесений народними депутатами України Співаковським О.В., Порошенком О.П., Мельничуком І.І.,

Македоном Ю.М., Хланєм С.В., Гордєєвим А.А.

____________________________________________________________________

 

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до Закону України Про вищу освіту щодо недопущення до зайняття посад виконуючого обовязки та обрання на посади керівників вищих навчальних закладів окремих категорій осіб (реєстр. № 2505-1 від 06.04.2015 р.), внесений народними депутатами України Співаковським О.В., Порошенком О.П., Мельничуком І.І., Македоном Ю.М., Хланєм С.В., Гордєєвим А.А., Комітет в и р і ш и в:

 

1. Рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 3 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо недопущення до зайняття посад виконуючого обов’язки та обрання на посади керівників вищих навчальних закладів окремих категорій осіб (реєстр. № 2505-1 від 06.04.2015 р.), внесений народними депутатами України Співаковським О.В., Порошенком О.П., Мельничуком І.І., Македоном Ю.М., Хланєм С.В., Гордєєвим А.А., повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання з врахуванням пропозицій Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України.

 

2. Направити цей висновок Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

 

 

Голова Комітету                                                          Л.М. Гриневич


Про проект Закону України про внесення зміни до Закону України

“Про вищу освіту”

(щодо удосконалення прийому на навчання та

розміщення державного замовлення)

(реєстр. № 2672 від 20.04.2015 р.),

внесений народним депутатом України Гриневич Л.М.

__________________________________________________________________

 

 

Розглянувши проект Закону України про внесення зміни до Закону України Про вищу освіту (щодо удосконалення прийому на навчання та розміщення державного замовлення) (реєстр. № 2672 від 20.04.2015 р.), внесений народним депутатом України Гриневич Л.М., Комітет в и р і ш и в:

 

1. Рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 1 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Закону України про внесення зміни до Закону України “Про вищу освіту” (щодо удосконалення прийому на навчання та розміщення державного замовлення) (реєстр. № 2672 від 20.04.2015 р.), внесений народним депутатом України Гриневич Л.М., прийняти за основу та в цілому як закон. 

 

2. Доручити виступити від Комітету при розгляді цього питання на пленарному засіданні Верховної Ради України народному депутату України, Голові Комітету з питань науки і освіти Л. Гриневич.

 

 

Голова Комітету                                                          Л.М. Гриневич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про проект Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо визнання неформальної освіти)

(реєстр. № 2121 від 12.02.2015р.),

внесений народними депутатами України

Крульком І.І., Гриневич Л.М., Кириленком І.Г., Євтушком С.М.,

Барною С.С., Подоляк І.І., Іоновою М.М., Луценко І.С.

________________________________________________________________________________

 

Розглянувши проект Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо визнання неформальної освіти) (реєстр. № 2121 від 12.02.2015 р.), внесений народними депутатами України Крульком І.І., Гриневич Л.М., Кириленком І.Г., Євтушком С.М., Барною С.С., Подоляк І.І., Іоновою М.М.,  Луценко І.С., Комітет в и р і ш и в:

 

1. Рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 1 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо визнання неформальної освіти) (реєстр. № 2121 від 12.02.2015 р.), внесений народними депутатами України Крульком І.І., Гриневич Л.М., Кириленком І.Г., Євтушком С.М., Барною С.С., Подоляк І.І., Іоновою М.М.,  Луценко І.С., прийняти за основу та доручити головному комітету доопрацювати його до другого читання. 

 

2. Доручити виступити від Комітету при розгляді цього питання на пленарному засіданні Верховної Ради України народному депутату України, Голові Комітету з питань науки і освіти Л. Гриневич.

 

 

 

Голова Комітету                                                          Л.М. Гриневич