Про головне

Перейти до розділу
23 лютого 15:29
Тижневі освітянські та наукові новини
докладніше...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

18 січня 2024, 09:00

Комітет з питань освіти, науки та інновацій затвердив План роботи на період одинадцятої сесії Верховної Ради України ІХ скликання

 

На своєму засіданні 17 січня 2024 року, Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій затвердив План роботи на період одинадцятої сесії Верховної Ради України ІХ скликання.

Комітет планує розглянути 38 законопроектів, з опрацювання яких головним визначено Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. А також підготувати та направити висновки до 37 проектів законодавчих актів, з опрацювання яких головними визначено інші парламентські комітети.

Упродовж наступної сесії Комітетом заплановано розглянути чотири питання у порядку контролю за виконанням законів, постанов та власних рішень Комітету, що дозволить визначити, як саме працюють прийняті закони та які заходи необхідно виконати для забезпечення їх виконання.

У період одинадцятої сесії Комітет планує провести круглий стіл на тему: «Про комплекс змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» в умовах воєнного стану».

Традиційно Комітетом готуються проведення церемонії вручення:

дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 та 2023 роки;

дипломів стипендіатів Верховної Ради України молодих учених – докторів наук за 2022 та 2023 роки.

Плануємо роботу. Наближаємо Перемогу разом!