Про головне

Перейти до розділу
01 березня 16:12
Тижневі освітянські та наукові новини
докладніше...

Діяльність Комітету

Законопроектна робота у Комітеті

Спільні засідання

15 червня 2010, 16:06

Відбулось спільне засідання Комітету з питань науки і освіти з Консультативною Радою з питань інформатизації при Верховній Раді України 17 травня 2010 року.


Ініціативу Комітету з питань науки і освіти щодо проведення восени 2010 року парламентських слухань на тему "Про проблеми розбудови інформаційного суспільства в Україні в контексті забезпечення сталого розвитку" було схвалено на спільному засіданні Комітету та Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України, яке відбулось 17 травня 2010 року - у Всесвітній день інформаційного суспільства.

докладніше
27 квітня 2009, 17:18

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти провів спільне засідання з Консультативною Радою з питань інформатизації при Верховній Раді України 13 квітня 2009 року.


Учасники засідання обговорили актуальні питання проведення парламентських слухань "Стратегія інноваційного розвитку України на 2010-2020 роки в умовах глобалізаційних викликів", які відбудуться 17 червня цього року. Голова Комітету Володимир Полохало зазначив, що Уряд України визначив інноваційний розвиток держави як пріоритетний і підкреслив, що успіх полягає в створенні стратегії інноваційного розвитку, приведенні у відповідність чинного законодавства в цій сфері та підтримці інноваторів.

докладніше
08 липня 2008, 15:07

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти спільно з Консультативною радою з питань інформатизації при Верховній Раді України відзначають позитивний досвід впровадження інформаційних технологій в банківській сфері.


Про застосування інформаційних технологій Електронного управлінського комплексу Приватбанку доповідав Голова Правління Приватбанку Дубілет О.В. Електронний управлінський комплекс в Приватбанку уможливлює раціональне використання часу, спілкування з багатьма віддаленими клієнтами і колегами в режимі реального часу з мінімальними витратами, архівування і швидкий пошук документів, ефективний захист інформації, використання колективного мислення і т.д. За словами Голови, перевагами Електронного управлінського комплексу є синергія праці та інтелекту великої кількості людей, миттєвий доступ до інформації, збільшення швидкості обміну інформацією, незалежність від людського фактору.

докладніше
08 липня 2008, 15:06

Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради України провів спільне засідання з Консультативною радою з питань інформатизації при Верховній Раді України 11 квітня 2008 року.


На спільному засіданні обговорювалися перспективи і завдання прискорення інтеграції України у світовий інформаційний простір та стан перспективи розвитку українського законодавства в інформаційно-комунікаційній сфері. Це перше в цьому скликанні засідання Комітету з Консультативною Радою, що є єдиним таким органом у Верховній Раді України, і створена десять років тому у 1998 році з метою прискорення процесу входження України у світовий простір інформації. Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради України та Консультативна рада з питань інформатизації при Верховній Раді України відзначають значний позитивний десятирічний вплив Національної програми інформатизації на загальні процеси прискорення впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в Україні.

докладніше