Про головне

Перейти до розділу
08 грудня 11:54
Тижневі освітянські та наукові новини
докладніше...

Діяльність Комітету

18 січня 2023, 11:00

Інформація про Робочу групу з доопрацювання законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України»

18 січня 2023 року відбулося засідання членів Робочої групи з підготовки до другого читання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України» (реєстр.№ 5450 від 29.04.2021).

Метою законопроекту є удосконалення функціонування системи позашкільної освіти, підвищення якості позашкільної освіти, розширення доступу до позашкільної освіти, розвиток закладів позашкільної освіти усіх форм власності, інших суб’єктів освітньої діяльності в системі позашкільної освіти тощо.

Наразі до Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій надійшло 445 пропозицій та поправок від народних депутатів України, які і були надані членам Робочої групи.

На засіданні розпочато обговорення проблемних питань в системі позашкільної освіти, з урахуванням реалій часу.

Голова Робочої групи, народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти і адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Роман Грищук подякував членам Робочої групи, та вкотре наголосив на важливості прийняття даного законопроекту.

Було прийнято рішення наступне засідання провести найближчим часом після детального ознайомлення з наданими пропозиціями.