Про головне

Перейти до розділу
05 липня 17:55
Про надання підтримки Латвійською Республікою українським дітям у здобутті освіти
посилання...

Діяльність Комітету

10 листопада 2022, 12:30

10 листопада 2022 року у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку відбулося урочисте вручення дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2020 рік та дипломів стипендіатів Верховної Ради України молодих учених – докторів наук за 2021 рік

Перед головними урочистостями у залі готелю Національний від Комітету з питань освіти, науки та інновацій переможців конкурсів привітав і провів зустріч з ними народний депутат України Роман Грищук. Молодих науковців було ознайомлено з роботою Комітету, секретаріату Комітету, обговорені нагальні питання функціонування галузі науки в Україні, законодавчі ініціативи народних депутатів України з розвитку науки, підтримки науковців, зокрема молодих учених.

Потім відбулася церемонія вручення Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком дипломів та нагрудних знаків лауреатам Премії Верховної Ради України 2020 року та дипломів стипендіатів Верховної Ради України молодих учених – докторів наук за 2021 рік. Голова Верховної Ради України у своєму вступному слові привітав переможців, усіх науковців та українців зі святом та подякував молодим ученим за їхню роботу і за те, що вони, не дивлячись на ті непрості умови, в яких знаходиться Україна, обрали для себе саме українське майбутнє.

Роман Грищук звернув увагу присутніх на те, що відзнаки Верховної Ради України для молодих учених наразі мають вагому фінансову складову, про що свідчить найбільший конкурс: на одне місце – 3-4 особи. За словами народного депутата України Верховна Рада України та профільний Комітет будуть і надалі робити все можливе, щоб підтримка науковців зростала.

Після урочистого вручення відзнак Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук та народний депутат України Роман Грищук зробили спільне фото з переможцями конкурсів та провели бесіду з ними в неформальній обстановці.