У рамках офіційного візиту співголова Групи дружби з Румунією від Верховної Ради України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак разом з заступником Голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергієм Колебошиним відвідали Парламент Румунії.
![](/images/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%87_%D0%B2%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B8/20221109_190538.jpg)
09 листопада 2022 року відбулася перша офіційна зустріч парламентарів Верховної Ради України з групою дружби Румунія-Україна.
Зустріч відбулась в дружній і конструктивній атмосфері, незважаючи на те, що між Україною та Румунією були гострі питання, зокрема й в частині освіти і забезпечення прав національних меншин.
![](/images/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%87_%D0%B2%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B8/20221109_190532.jpg)
На зустрічі детально обговорили проблемні в сфері освіти в Україні, перспективи співпраці з Румунією та запланували подальші кроки співпраці.
![](/images/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%87_%D0%B2%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B8/20221109_190534.jpg)
Наступну зустріч групи дружби заплановано провести в Україні найближчим часом.
Найголовніше – підтримка України є беззаперечною і не зупиниться до нашої Перемоги.
![](/images/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%87_%D0%B2%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B8/20221109_190522.jpg)
![](/images/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%87_%D0%B2%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B8/20221109_190527.jpg)