На території Київщини внаслідок російського вторгнення 120 закладів освіти виявили зруйнованими чи пошкодженими.
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-3.jpg)
17 червня 2022 року Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак відвідав у Бородянській селищній територіальній громаді пошкоджені садок «Буратіно», приміщення КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» та Бородянський СЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, знищений ворогами Бородянський центр дитячої та юнацької творчості.
У Макарівській селищній територіальній громаді - дитячий садок «Пролісок», пошкоджені Макарівський ліцей № 1, Андріївську гімназію, зруйновані дитячі садки «Барвінок» і «Теремок».
У Ірпінській міській територіальній громаді Голова Комітету оглянув пошкоджені Ірпінській ліцей № 3, дитячий садок комбінованого типу «Радість», Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів художнього профілю № 1 імені А.С.Макаренка, Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2.
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-10.jpg)
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-9.jpg)
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-8.jpg)
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-7.jpg)
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-6.jpg)
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-5.jpg)
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-4.jpg)
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-2.jpg)
![](/images/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%86/17-06-2022-1.jpg)