Про головне

Перейти до розділу
19 травня 10:00
Про головне
докладніше...

Діяльність Комітету

24 березня 2022, 15:52

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №7132, яким  дозволено одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів та складання ДПА

      Держава, у першу чергу, висловила ДОВІРУ педагогам, які в цьому навчальному році виставлять учням підсумкові оцінки без державної підсумкової атестації.
      Головним для нас є забезпечення максимальної БЕЗПЕКИ учасників освітнього процесу. На жаль, це означає неможливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання в традиційному форматі у 2022 році. ДОСТУПНІСТЬ вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти для усіх громадян України, незалежно від місця їх перебування, є нашим найвищим пріоритетом.
    І тому, завдяки цифровізації будуть створені максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії, а під час оффлайн процедур будуть максимально дотримані безпекові протоколи.
      Заклади освіти мають докласти всіх зусиль аби вступна кампанія пройшла на засадах доброчесності, а прагнення вступників були реалізовані на засадах максимальної прозорості.
      Ми зобов’язані гарантувати рівні права кожному школяреві на здобуття подальшої освіти в Україні.

   Важливо! Наразі МОН спільно з Комітетом освіти, науки та інновацій ВРУ, освітянами, експертами та батьками в дуже оперативному режимі працює над остаточним механізмом вступу у 2022 році.
     Його розробка знаходиться на фінальній стадії, і вже найближчим часом він буде презентований.