Діяльність Комітету

30 квітня 2014, 11:07

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ 4 червня 2014 року

Додаток 2

 

«Затверджено»

на засіданні Комітету

(протокол № 24 від 9 квітня 2014 року)

 

СКЛАД

РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ

НА ТЕМУ:

«Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення»

(4 червня 2014 року)

 

1.

Гриневич

Лілія Михайлівна

-

Співголова робочої групи, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

2.

Сушкевич

Валерій Михайлович

-

Співголова робочої групи, Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

3.

Зелик

Руслан Богданович

-

Співголова робочої групи, Голова підкомітету з питань соціального захисту та соціальних гарантій, рівня життя і повернення заощаджень Комітету з питань соціальної політики та праці

4.

Іонова

Марія Миколаївна

-

Співголова робочої групи, Голова підкомітету з питань забезпечення охорони материнства та дитинства, репродуктивного здоров’я  Комітету з питань охорони здоров’я

5.

Дзоз

Віталіна Олексіївна

-

Голова підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти

6.

Дорохов

Антон Миколайович

-

Голова підкомітету з питань професійної освіти

7.

Фаріон

Ірина Дмитрівна

-

Голова підкомітету з питань вищої освіти

8.

Чижевський

Борис Григорович

-

Завідувач секретаріату Комітету з питань науки і освіти

9.

Красняков

Євген Васильович

-

Секретар робочої групи, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

Члени робочої групи

 

10.

Волосовець Ірина Петрівна

-

Головний спеціаліст Відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я України (за згодою)

11.

Дмитрієва-Заруденко Юлія Володимирівна

-

Головний спеціаліст Відділу профілактики та медико-соціального забезпечення матерів та дітей Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я України (за згодою)

12.

Ждан Павло Михайлович

-

Заступник директора Департаменту соціального захисту інвалідів – начальник відділу політики соціального захисту інвалідів (за згодою)

13.

Шинкаренко

Віра Іванівна

-

Начальник відділу інклюзивної освіти та інтернат них закладів Міністерства освіти і науки України (за згодою)

14.

 

-

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

15.

Засенко

В’ячеслав Васильович

-

Директор Інституту спеціальної педагогіки НАПН України

16.

Колупаєва

Алла Анатоліївна

-

Завідувач лабораторії колекційної педагогіки Інституту спеціальної освіти НАПН України

17.

Шевцов

Андрій Гаррійович

-

Президент Всеукраїнської громадської організації «Наукове товариство інвалідів» «Інститут соціальної політики»

18.

Байда

Лариса Юріївна

-

Начальник відділу Національної асамблеї інвалідів України

19.

Софій

Наталія Зіновіївна

-

Директор Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком»

20.

Рибченко

Лариса Костянтинівна

-

Директор Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

21.

Сергієнко

Інна Володимирівна

-

Консул міжнародної асоціації «Аутизм-Європа»

22.

Удод Тетяна Іванівна

-

Головний консультант секретаріату Комітету з питань соціальної політики та праці

23.

Бєліцька

Тетяна Миколаївна

-

Головний консультант секретаріату Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

24.

Степіна

Ірина Григорівна

-

Головний консультант секретаріату Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

25.

Норд Ганна Леонідівна

-

Директор Миколаївського інституту післядипломної освіти (Чорноморський державний університет імені Петра Могили) 

26.

Ростовцева

Катерина Леонідівна

-

Головний консультант секретаріату Комітету з питань охорони здоров’я