Інформація про засідання підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 14 листопада 2023 року

Секретаріат Комітету з питань освіти, науки та інновацій
14 листопада 2023, 15:1514 листопада 2023 року відбулося засідання підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Народні депутати України – члени Комітету розглянули проект Закону про внесення змін до підпункту 19 пункту 3 розділу ХІІ Закону України «Про освіту» щодо подовження перехідного періоду для національних меншин, мови яких є офіційними мовами Європейського Союзу (реєстр. № 10201 від 30.10.2023) та альтернативний до нього проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо подовження перехідного періоду для національних меншин, мови яких є офіційними мовами Європейського Союзу (реєстр. № 10201-1 від 13.11.2023).

Заслухавши інформацію голови підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету Олени Лис, заступника Голови Комітету Сергія Колебошина, генерального директора директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Ігоря Хворостяного, Першого віце-президента Національної академії правових наук України Олександра Бандурки, Голови Комітету Сергія Бабака та обговоривши подані законопроекти, народні депутати України – члени Комітету одностайно прийняли рішення рекомендувати Комітету з питань освіти, науки та інновацій розглянути на своєму засіданні та ухвалити рішення:

проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо подовження перехідного періоду для національних меншин, мови яких є офіційними мовами Європейського Союзу (реєстр. № 10201-1 від 13.11.2023), прийняти за основу та в цілому, а проект Закону про внесення змін до підпункту 19 пункту 3 розділу ХІІ Закону України «Про освіту» щодо подовження перехідного періоду для національних меншин, мови яких є офіційними мовами Європейського Союзу (реєстр. № 10201 від 30.10.2023), відхилити.