Відбулась зустріч з командами-переможцями та учасниками конкурсу молодіжного підприємництва

Секретаріат Комітету з питань освіти, науки та інновацій
17 травня 2023, 12:10

Конкурс було організовано Tech StartUp School НУ «Львівська політехніка» у співпраці зі Львівською ОВА та USAID «ГОВЕРЛА» в межах проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО».

Участь в конкурсі брали учні та студенти Львівщини, у тому числі внутрішньо переміщені особи.

З переможцями зустрілися Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак,  Секретар Комітету Наталя Піпа, начальник Львівської ОВА Максим Козицький, директор департаменту освіти та науки Львівської ОВА Олег Паска.

Разом з ректором Львівської Політехніки познайомились із кожною стартап-командою Tech StartUp School. «Чудові ідеї, на жаль, не зможу показати фото продуктів, але точно доєднаємо їх до Армії дронів та інших не таких публічних, але важливих, проектів, - зазначив Сергій Бабак, - як би це не звучало, неймовірні діти розробили дорослі проекти, при цьому деякі з них я сам особисто передам далі в Український Фонд Стартапів. Потенціал і нестандартні підходи приємно вражають».

Проект реалізовували впродовж січня - квітня 2023 року на базі Tech StartUp School у межах грантової співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Участь у ньому взяли понад 600 учнів та студентів закладів освіти Львівщини. У фінал вийшло 36 команд. Переможцями стали 9 команд.