Головна > Текстові публікації > Результати законопроектної роботи підкомітетів
06 лютого 2023, 10:00

Інформація про засідання підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 06 лютого 2023 року

06 лютого 2023 року відбулися засідання підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

 

І. Підкомітет з питань науки та інновацій.

Народними депутатами України – членами Комітету були прийняті рішення рекомендувати Комітету з питань освіти, науки та інновацій розглянути на своєму засіданні та ухвалити наступні рішення:

проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” щодо виборів керівника наукової установи (реєстр. № 6236 від 01.11.2021, н.д.І.Совсун, Г.Вацак, В.Крейденко, К.Рудик, І.Констанкевич, С.Мінько)) повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання;

проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Конституційний Суд України” щодо порядку формування Дорадчої групи експертів (реєстр. № 8302 від 23.12.2022, н.д.І.Геращенко, А.Герасимов, С.Федина, І.Фріз та інші) повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

 

ІІ. Підкомітет з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

Народними депутатами України – членами Комітету було прийнято рішення рекомендувати Комітету з питань освіти, науки та інновацій розглянути на своєму засіданні та ухвалити наступне рішення:

проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань (реєстр. № 8313 від 27.12.2022, н.д.Г.Третьякова, М.Цимбалюк, Я.Рущишин та інші) прийняти за основу з подальшим його доопрацюванням з урахуванням пропозиції Комітету.

 

ІІІ. Підкомітет з питань раннього розвитку та дошкільної освіти.

Народними депутатами України – членами Комітету були прийняті рішення рекомендувати Комітету з питань освіти, науки та інновацій розглянути на своєму засіданні та ухвалити наступні рішення:

проект Закону про дошкільну освіту (реєстр. № 8030 від 13.09.2022, н.д.В.Воронов, С.Бабак, О.Лис, С.Колебошин, Н.Піпа, В.Колюх, О.Коваль, Ю.Гришина та інші) прийняти за основу;

проект Закону про дошкільну освіту (реєстр. № 8030-1 від 29.09.2022, н.д.Н.Піпа, Ю.Клименко, Г.Васильченко, Р.Лозинський, Р.Павленко та інші) відхилити.