Про головне

Перейти до розділу
29 вересня 15:06
Тижневі освітянські та наукові новини
докладніше...

Діяльність Комітету

25 серпня 2023, 16:00

Голова Комітету Сергій Бабак взяв участь у серпневій конференції освітян

 

Під час конференції учасниками було презентовано та обговорено напрями розвитку сучасної дошкільної та шкільної освіти, продовження впровадження Нової української школи, виклики нового навчального року під час воєнного стану.

Сергій Бабак, презентуючи діяльність Комітету з питань освіти, науки та інновацій, детально зупинився на контрольній функції Комітету, яка наділяє повноваженнями контролювати виконання законів:

«Це алгоритм, коли ти аналізуєш, як виконується закон, бачиш слабкі місця, шукаєш, як його підкорегувати, вносиш зміни, і знов приймаєш. Більш того, вона дозволяє дивитись не тільки, як виконуються чи не виконуються закони, а брати окремі питання, де ми бачимо, що в перспективі можуть бути якісь проблеми, або вони вже починають назрівати. І ми тоді збираємо всіх стейкхолдерів, вирішуємо, що ми з цим будемо робити, проводимо комітетські слухання, запрошуємо експертів, і потім даємо рішення».  

Голова Комітету зазначив, що Комітет по своїй суті є фундаментальною командою підтримки реформ і забезпечує їх сталість, адже завданням Комітету є забезпечення наступності продовження втілення реформ, таких як Нова українська школа, зовнішнє незалежне оцінювання та інших.