![](/images/%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BB%D1%81%D1%82/img-0106c240866ac491a8ad16f59cb55574-v.jpg)
13 червня 2019 року під головуванням народного депутата України, Голови підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, Тараса Креміня відбулося друге засідання робочої групи з підготовки до другого читання проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту» (реєстр. № 10204 від 05.04.2019 року).
![](/images/%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BB%D1%81%D1%82/20190613_141429.jpg)
На цей час вже надійшло понад 200 поправок і зауважень народних депутатів України, які внесені до Порівняльної таблиці.
На засіданні обговорювались найбільш гострі та дискусійні питання стосовно організації освітнього процесу, формування класів (груп) у закладах загальної середньої освіти, забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів, охорони здоров’я учнів, трудових відносин освітян та узгодженості термінології законопроекту.
![](/images/%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BB%D1%81%D1%82/20190613_141401.jpg)
![](/images/%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BB%D1%81%D1%82/img-f8da19b634ab2375ffb9d18f81fc266b-v.jpg)
![](/images/%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BB%D1%81%D1%82/img-eed2ec000d2336ec509403e547b995e3-v.jpg)