Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Підготовка проекту ЗУ "Про освіту"

04 листопада 2016, 15:27

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ" (3491-Д) ДО ДРУГОГО ЧИТАННЯ

СКЛАД

РОБОЧОЇ ГРУПИ з підготовки проекту Закону України «Про освіту» (3491-д) до другого читання

 

 

П.І.Б

Посада

 

1.               

СПІВАКОВСЬКИЙ

Олександр Володимирович

Голова робочої групи,

Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

2.               

КРЕМІНЬ

Тарас Дмитрович

Заступник Голови робочої групи, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

3.               

КОЗІЄВСЬКА

Олена Іванівна

Секретар робочої групи, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

4.               

ЧИЖЕВСЬКИЙ

Борис Григорович

Завідуючий секретаріатом Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

5.               

ПАНИЧ

Олена Іванівна

Помічник-консультант народного депутата О.Співаковського, експерт Реанімаційного пакету реформ (група освіта-наука), секретар групи від експертів

ЧЛЕНИ РОБОЧОЇ ГРУПИ

(У ТОМУ ЧИСЛІ З ЧИСЛА КАНДИДАТУР,

ПОДАНИХ ОФІЦІЙНО МІНІСТЕРСТВАМИ І ВІДОМСТВАМИ)

 

6.               

КИРИЛЕНКО

Іван Григорович

Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

7.               

КОНСТАНКЕВИЧ

Ірина Мирославівна

Народний депутат України

8.               

СКРИПНИК

Олексій Олексійович

Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

9.               

ПОПЛАВСЬКИЙ

Михайло Михайлович

Народний депутат України – член Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

10.           

ЛИТВИН

Володимир Михайлович

Народний депутат України – член Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

11.           

АВРАМЕНКО

Ольга Олексіївна

(за згодою)

Голова Ради директорів професійно-технічної освіти, директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва»

12.           

АЗЮКОВСЬКИЙ

 Олександр Олександрович

(за згодою)

Перший проректор Національного гірничого університету

13.           

АНДРЄЄВ

Микита Андрійович

(за згодою)

Президент Української асоціації студентського самоврядування

14.           

АНДРУЩЕНКО

Віктор Петрович

(за згодою)

Ректор Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова

15.           

АНДРУЩЕНКО

Тетяна Вікторівна

(за згодою)

Завідувач кафедри політико-психологічних проблем суспільного розвитку Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова

16.           

БАЙДА

Лариса Юріївна

(за згодою)

Начальник відділу організаційно-правової роботи Національної асамблеї інвалідів України

17.           

БАРМАТОВА

Ірина Вячеславівна

(за згодою)

Відповідальний  секретар Асоціації приватних закладів освіти м. Києва. 

 

18.           

БАХРУШИН

Володимир Євгенович

(за згодою)

Головний експерт групи РПР-Освіта

19.           

БАЧИНСЬКИЙ

Ярема

(за згодою)

Директор офісу Американських Рад в Україні

20.           

БИКОВСЬКА

Олена Володимирівна

(за згодою)

Ректор  Інституту екології, економіки і права

21.           

БЕЗВЕРШЕНКО

Юлія Василівна

Помічник-консультант народного депутата України О.Скрипника

22.           

БІДЕНКО

Євген Вікторович

(за згодою)

Експерт з фінансово-економічних питань, помічник ректора Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова

23.           

ВАКАРЧУК

Іван Олександрович

(за згодою)

Міністр освіти і науки України (2007-2010 рр.), професор кафедри теоретичної фізики Львівського національного університету ім. І Франка

24.           

ВАСИЛЕНКО

Наталя Григорівна

(за згодою)

Начальник відділу професійного розвитку Департаменту ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України

25.           

ВИННИЦЬКИЙ

Михайло

(за згодою)

Викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія»

26.           

ВОРОБІЄНКО

Петро Петрович

(за згодою)

Ректор Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова

27.           

ВОРОБЕЙ

Оксана Борисівна

Завідуюча інформаційно-методичним центром відділу освіти Баранівського району Житомирської області

28.           

ГАРМАШ

Анатолій Анатолійович

(за згодою)

Заступник Директору департаменту розвитку трудового потенціалу та корпоративної соціальної відповідальності Федерації роботодавців України

29.           

ГОЛОВІНОВ

Василь Петрович

(за згодою)

Президент Асоціації працівників професійно-технічної освіти

30.           

ГОНЧАРЕНКО

Михайло Федорович

(за згодою)

Виконавчий директор Конфедерації недержавних вищих навчальних закладів України

31.           

ГУСАРЄВ

Станіслав Дмитрович

(за згодою)

Перший проректор Національної академії внутрішніх справ

32.           

ДРОЗДОВ

Олексій Анатолійович

(за згодою)

Завідувач навчальної частини Коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря», член Ради з питань культурно-мистецької освіти Міністерства культури України

33.           

ДЯТЛЕНКО

Сергій Миколайович

(за згодою)

Заступник Директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти - начальника відділу державно-громадського управління освітою Міністерство освіти і науки України

34.           

ЄРМОЛИЧЕВ

Роман Володимирович 

(за згодою)

Директор Департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери Міністерства фінансів України

35.           

ЖДАНОВА Ірина Анатоліївна, генеральний директор ГО «Фонд «Відкрита політика»

(за згодою)

Координатор Громадянської платформи з реформування наукової сфери, член Громадської  Ради при Міністерстві культури України

36.           

ЖИЛЯЄВ

Ігор Борисович 

(за згодою)

Позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

37.           

ЗАСЕНКО 

В’ячеслав Васильович

(за згодою)

Директор Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України

38.           

ЗБОРОШЕНКО

Денис Миколайович

Помічник-консультант народного депутата України О.Скрипника

39.           

ЗГУРОВСЬКИЙ

Михайло Захарович

(за згодою)

Ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

40.           

ЗЕЛЮК

Віталій Володимирович

(за згодою)

Ректор Полтавського обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти

41.           

КИРИЛЕНКО

Світлана Володимирівна

(за згодою)

Начальник відділу дослідження підготовки вчителів Інституту модернізації та змісту освіти

42.           

КІКІНА

Сергій Омелянович

(за згодою)

Директор Департаменту ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України

43.           

КОВТУНЕЦЬ

Володимир Віталійович

 (за згодою)

 

Перший заступник Міністра освіти і науки України, народний депутат України ІІ скликання, експерт “Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні”

44.           

КОГУТ

Ірина Богданівна

(за згодою)

Аналітик аналітичного центру CEDOS

45.           

КОЛБАСА

Руслан Сергійович

(за згодою)

Директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України

46.           

КОЛЕСНИКОВА

Олена Валеріївна

(за згодою)

Заступник виконавчого директора Федерації металургів, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

47.           

КОЛИШКО

Родіон Анатолійович

Директор департаменту розвитку трудового потенціалу Федерації роботодавців України

48.           

КОЛОС

Тетяна Миколаївна

(за згодою)

Начальник відділу навчальних закладів та науки Департаменту мистецтв та навчальних закладів Міністерства культури України

49.           

 КОРИСТІН

Олександр Євгенійович 

(за згодою)

Заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності – начальник управління професійної освіти та науки, представник Міністерства внутрішніх справ України

50.           

КРЕМЕНЬ

Василь Григорович

(за згодою)

Президент Національної академії педагогічних науки України

51.           

КУЧИНСЬКИЙ

Микола Сигизмундович

(за згодою)

Директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України

52.           

ЛЕГЕНЬКИЙ

Микола Іванович

Помічник-консультант народного депутата України Співаковського О.В.

53.           

ЛУГОВИЙ

Володимир Іларіонович

(за згодою)

 

Перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України

54.           

ЛЯШЕНКО

Олександр Іванович 

(за згодою)

Академік-секретарь Відділення дидактики, методики та інформаційних технологій в освіті Національної академії педагогічних наук України

55.           

МЕЛЬНИК

Сергій Вікторович

(за згодою)

Позаштатний консультант Комітету з питань науки і освіти, національний експерт Європейського Фонду Освіти

56.           

МОЗГОВА

Людмила Анатоліївна

(за згодою)

Аналітик Центру аналізу та розробки  законодавства Асоціації міст України

57.           

НАУМЕНКО

Раїса Андріївна

(за згодою)

Працівник Київського національного
торговельно-економічного університету

58.           

НІКОЛАЄНКО

Станіслав Миколайович

Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України

59.           

ОВДІЮК

Віктор Іванович

Директор Новоград-Волинської ЗОШ № 7

60.           

ОГНЕВ’ЮК

Віктор Олександрович

(за згодою)

Ректор Київського університету імені Б.Грінченка

61.           

ОМЕЛЬЯНЕНКО

Ніна Володимирівна

(за згодою)

Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти»

62.           

ОНАЦЬ

Олена Миколаївна

(за згодою)

Президент Асоціації керівників шкіл України, кандидат педагогічних наук, Заслужений учитель України

63.           

ПАВЛЮЧЕНКО

Ольга Миколаївна

(за згодою)

Директор школи-інтернат № 26 м. Києва

64.           

ПАРАЩЕНКО

Людмила Іванівна

(за згодою)

Професор кафедри управління освітою Національної академії державного управління при Президентові України, відповідальний секретар Асоціації керівників шкіл м. Києва, директор ліцею (м. Київ)

65.           

ПИЛИПЕНКО

Роман Віталійович

Начальник відділу реабілітаційних послуг та зайнятості Департаменту соціального захисту інвалідів

66.           

ПОХРЕСНИК

Анатолій Костянтинович

(за згодою)

Директор Київського технікуму електронних приладів

67.           

Представник Міністерства оборони України

 (за згодою)

 

68.           

Представник Міністерства охорони здоров’я України

(за згодою)

 

69.           

Представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

(за згодою)

 

70.           

Представник Національної академії науки України

(за згодою)

 

71.           

РАДКЕВИЧ

Валентина Олександрівна

(за згодою)

Директор Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України

72.           

РАШКЕВИЧ

Юрій Михайлович

(за згодою)

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка»

73.           

РОМАНЮК

Сергій Михайлович

(за згодою)

Заступник Голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

74.           

СИЧ

Олександр Володимирович

(за згодою)

 

Заступник  директора департаменту правового забезпечення– начальника відділу нормативної роботи та правової експертизи Міністерства освіти і науки України

75.           

СІМАКОВА

Наталя Михайлівна

Помічник-консультант народного депутата України Креміня Т.Д.

76.           

СМАГІН

Ігор Іванович

(за згодою)

Ректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

77.           

СТОЦЬКИЙ

Олег Леонович

Помічник народного депутата України Співаковського О.В.

78.           

УСЕНКО

Ігор Борисович

(за згодою)

Завідувач відділу Інституту держави і права ім. В.М.Корецького Національної академії наук України

79.           

ХОБЗЕЙ

Павло Кузьмович

(за згодою)

Заступник Міністра освіти і науки України

80.           

ХОВЗУН

Богдан Петрович

(за згодою)

Директор Львівської музичної школи № 16

81.           

ХОЛІН

Юрій Валентинович

(за згодою)

Перший проректор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

82.           

ЧЕРНИЛЕВСЬКА

Ірина Львівна

(за згодою)

Директор гімназії № 179 м. Києва

83.           

ШАРОВ

Олег Ігорович

(за згодою)

Директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України

84.           

ШИЯН

Роман Богданович

(за згодою)

Ректор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

85.           

ШУЛЬГА

Наталія Дмитрівна

(за згодою)

Голова Ради  Всеукраїнської громадської

організації «Асоціація працівників ВНЗ І-ІІ рівня акредитації»  

86.           

ШУЛЯР

Василь Іванович

Директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

87.           

ЮЗЬКО

Тетяна Миколаївна

Викладач Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського

88.           

ЯРМИСТИЙ

Максим Миколайович

(за згодою)

Директор департаменту  правового забезпечення Міністерства освіти і науки України