Головна > Текстові публікації > Результати законопроектної роботи підкомітетів
Надрукувати Зменшити зону перегляду

Результати законопроектної роботи підкомітетів

16 листопада 2023, 11:00 ( Секретаріат Комітету з питань освіти, науки та інновацій )

Інформація про засідання підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 16 листопада 2023 року

 

16 листопада 2023 року відбулося засідання підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Народні депутати України – члени Комітету розглянули проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку індивідуальних освітніх траєкторій та вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті (реєстр. № 10177 від 23.10.2023), поданий Кабінетом Міністрів України.

Заслухавши інформацію голови підкомітету з питань вищої освіти Комітету Юлії Гришиної, заступника Міністра освіти і науки України Михайла Винницького  та обговоривши поданий законопроект, народні депутати України – члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Комітету з питань освіти, науки та інновацій визначитись щодо прийняття відповідного рішення стосовно проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку індивідуальних освітніх траєкторій та вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті (реєстр. № 10177 від 23.10.2023) на своєму засіданні.