14 листопада 2023, 16:01 ( Секретаріат Комітету з питань освіти, науки та інновацій )

Інформація про Робочу групу з підготовки до другого читання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання насильству та унеможливлення жорстокого поводження з дітьми»

Сьогодні, 14 листопада 2023 року, відбулося засідання Робочої групи з підготовки до другого читання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання насильству та унеможливлення жорстокого поводження з дітьми» (реєстр. № 6393-д).

Під час засідання були обговорені наріжні питання законопроекту стосовно визначення булінгу та його типових ознак, запровадження програм для кривдників, постраждалих осіб та свідків, механізмів унеможливлення жорстокого поводження з дитиною тощо.

Головувала на засіданні секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, народний депутат України Піпа Н.Р. У засіданні Робочої групи взяв участь Освітній омбудсмен України та 10 членів Робочої групи – представників Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту, Міністерства фізичної культури і спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.