17 жовтня 2019, 12:00

Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 17 жовтня 2019 року

Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 17 жовтня 2019 року

 17 жовтня 2019 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. Головував Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Бабак С.В. На засіданні були присутні народні депутати України – члени Комітету: Лукашев О.А., Колебошин С.В., Піпа Н.Р., Воронов В.А., Грищук Р.П., Кириленко І.Г., Коваль О.В., Колюх В.В., Лис О.Г., Павленко Р.М., Совсун І.Р., Гришина Ю.М.

 

Під час засідання Комітету з питань освіти, науки та інновацій було розглянуто такі питання:

 

1. Про проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (реєстр. № 2144 від 16.09.2019)

 

Заслухавши інформацію Голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака, народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій одностайно вирішили:

1. Рекомендувати Верховній Раді відповідно пункту 1 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Закону України “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” (реєстр. № 2144 від 16.09.2019), поданий Кабінетом Міністрів України, прийняти за основу та доручити головному комітету доопрацювати його до другого читання. 

2. Направити цей висновок Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

 

2. Різне.

2.1. Про внесення змін до п.1 Рішення Комітету «Про обрання голів та членів підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій дев’ятого скликання» від 04 вересня 2019 року (протокол № 1а).

Народні депутати України – члени Комітету з питань освіти, науки та інновацій вирішили:

Внести зміни до п.1 Рішення Комітету «Про обрання голів та членів підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій дев’ятого скликання» від 04 вересня 2019 року (протокол № 1а):

1. Задовольнити прохання члена Комітету Колюха Валерія Вікторовича про складання ним повноважень голови підкомітету з питань вищої освіти.
2. Обрати на посаду голови підкомітету з питань вищої освіти – народного депутата України Гришину Юлію Миколаївну.

 

2.2. Про внесення змін до п.1 Рішення Комітету «Про обрання голів двох підкомітетів: науки та інновацій; освіти впродовж життя та позашкільної освіти у складі Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій дев’ятого скликання» від 09 вересня 2019 року (протокол № 1б).

Народні депутати України – члени Комітету з питань освіти, науки та інновацій вирішили:

Внести зміни до п.1 Рішення Комітету «Про обрання голів двох підкомітетів: науки та інновацій; освіти впродовж життя та позашкільної освіти у складі Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій дев’ятого скликання» від 09 вересня 2019 року (протокол № 1б):

1. Задовольнити прохання члена Комітету Кириленка Івана Григоровича про складання ним повноважень тимчасово виконуючого обов’язки голови підкомітету з питань науки та інновацій.
2. Обрати на посаду голови підкомітету з питань науки та інновацій – народного депутата України Колюха Валерія Вікторовича.