Діяльність Комітету

02 грудня 2021, 09:45

Прийнято Постанову "Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, за 2021 рік»

 

Постанова Верховної Ради України про присудження щорічної Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, за 2021 рік (реєстр. № 6254 від 02.11.2021).

Постанова розроблена на виконання Постанови Верховної Ради України від 29 січня 2021 року № 1157-IX «Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

У такий спосіб Верховна Рада України прийняла рішення підтримати кращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання, стимулювати дітей до отримання високого рівня знань у закладах загальної середньої освіти, продовження ними навчання в закладах вищої освіти України, а також підвищити престижність здобуття якісної освіти.

Така Премія присуджується в цьому році вперше. Кожен з лауреатів отримає 100 тисяч гривень. Її отримають 30 студентів, які закінчили школу у поточному році, найкраще склали ЗНО з 4 предметів, при цьому отримали не менше 790 балів, у тому числі 200 балів за щонайменше один із цих навчальних предметів, а також вступили на навчання до українських закладів вищої освіти.

У 2021 році мінімальний сукупний бал, який набрали претенденти у рейтингу на Премію, склав 792. Найбільший – 798.

Проект Постанови зареєстровано за № 6254.