Діяльність Комітету

01 листопада 2021, 13:00

Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 01 листопада 2021 року

01 листопада 2021 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. Головував Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Бабак С.В. На засіданні були присутні народні депутати України – члени Комітету: Лукашев О.А., Колебошин С.В., Піпа Н.Р., Воронов В.А., Гришина Ю.М., Грищук Р.П., Кириленко І.Г., Коваль О.В., Колюх В.В., Лис О.Г., Павленко Р.П.

Також у засіданні брали участь Міністр освіти і науки України Шкарлет С.М., представники освітянської та наукової спільноти, громадських організацій та експерти.

 


Під час засідання Комітету з питань освіти, науки та інновацій було розглянуто питання:

 

1. Про затвердження кандидатур на здобуття щорічної Премії Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

 

Заслухавши інформацію Голови Комітету Сергія Бабака, народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій одностайно прийняли рішення:

Відповідно до Постанови Верховної Ради України N 1157-IX від 29 січня 2021 року Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти” запропонувати Верховній Раді України наступні кандидатури на присудження щорічної Премії Верховної Ради України:

1) Берест Поліна Володимирівна - студентка Харківського національного університету радіоелектроніки;

2) Беспалова Юлія Олександрівна - студентка Національного медичного університету імені О.О. Богомольця;

3) Близнюк Христина Миколаївна - студентка Національного університету Львівська політехніка;

4) Ганєв Максим Дмитрович - студент Одеського національного університету імені І. І. Мечникова;

5) Головацька Яна Володимирівна - студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

6) Демидченко Анастасія Сергіївна - студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

7) Джус Світлана Андріївна - студентка Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

8) Єлфімов Сергій Олегович - студент державного вищого навчального закладу Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;

9) Кінзерський Денис Володимирович - студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

10) Книшоїд Софія Ігорівна - студентка закладу вищої освіти “Український католицький університет”;

11) Ковальов Володимир Анатолійович - студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

12) Костюк Анна Андріївна - студентка Національного медичного університету імені О.О. Богомольця;

13) Костюк Олена Романівна - студентка Національного університету "Києво-Могилянська академія";

14) Кузьма Володимир Васильович - студент закладу вищої освіти “Український католицький університет”;

15) Куцик Владислав Петрович - студент Львівського національного університету імені Івана Франка;

16) Лушней Святослав Ярославович - студент закладу вищої освіти “Український католицький університет”;

17) Любченко Сергій Вікторович - студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

18) Миць Вікторія Ігорівна - студентка Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”;

19) Негрієнко Анастасія Костянтинівна - студентка Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”;

20) Олефір Олена Леонідівна - студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

21) Подобєд Ксенія Ігорівна - студентка Національного університету Києво-Могилянська академія;

22) Постернак Таїсія Вадимівна - студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

23) Притула Матвій Орестович - студент закладу вищої освіти “Український католицький університет”;

24) Резник Данило Олексійович - студент Національного технічного університет України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського;

25) Стороженко Владислав Андрійович - студент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;

26) Сусол Кароліна Андріївна - студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

27) Суховерська Ірина Миколаївна - студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

28) Чикалов Олексій Юрійович - студент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;

29) Шкіль Артем Сергійович - студент Харківського національного університету радіоелектроніки;

30) Шкірко Ілля Юзефович - студент Харківського національного університету радіоелектроніки.