Діяльність Комітету

13 вересня 2021, 09:00

Про конкурс на здобуття у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук

 

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій інформує, що відповідно до постанови Верховної Ради України "Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук" від 05.02.2019 № 2676-VIII (зі змінами) на конкурс на здобуття у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук до Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій надійшли та прийняті до розгляду 97 робіт претендентів.

Зі списком робіт та їх резюме можна ознайомитись за посиланням:

http://kno.rada.gov.ua/documents/st_vr/n_st_vr/75729.html.

Претенденти на отримання Стипендії висуваються з числа вітчизняних молодих учених, які мають науковий ступінь доктора наук та збагатили науку визначними здобутками, проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, а також мають намір і змогу виконувати в Україні актуальну наукову (науково-технічну) роботу, зазначену в поданні. Стипендіальні роботи будуть виконуватись у 2022 році.

Провідні науковці та експерти, наукові колективи, фахові установи та організації можуть подати завірені належним чином рецензії, відгуки та обґрунтовані зауваження щодо подань претендентів на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук 2022 року із зазначенням претендента і назви його майбутньої роботи, а також посади з повною назвою установи або організації, наукового ступеня та вченого звання підписанта українською мовою до 18 жовтня 2021 року включно на адресу: Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, вул. М. Грушевського, 5, м. Київ-8, 01008.