Діяльність Комітету

02 липня 2021, 09:00

Членам об’єднаної Конкурсної комісії з присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук

http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/37481.pdf

http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/37508.pdf

Шановні члени об’єднаної Конкурсної комісії!

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні об’єднаної Конкурсної комісії з присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, яке відбудеться 06 липня 2021 року о 12-00.

Порядок денний:

1.  Про конкурс та подання щодо призначення у 2021 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук.

2.  Різне.

Участь у засіданні членів об’єднаної Конкурсної комісії буде здійснюватися в режимі відеоконференції з використанням додатку Zoom. Режим доступу учасникам направляється на визначені членами об’єднаної Конкурсної комісії особисті електронні скриньки. Прохання до учасників здійснювати вхід за власним ім’ям та прізвищем та мати можливість відеозв’язку для забезпечення дистанційного голосування.

Участь народних депутатів України – членів Конкурсної комісії можлива очна в залі засідань Комітету (вул. Садова 3-а, кім.1316).