Діяльність Комітету

15 жовтня 2020, 11:11

Привітання Прем'єр-міністру України Шмигалю Денису Анатолійовичу з нагоди Дня народження

 

                                                                   Шановний  Денисе Анатолійовичу!

 

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій   та від мене  особисто прийміть  найщиріші вітання з нагоди  дня народження.

Ваша прем?єрська каденція  припала на  доленосний для  України час, коли  наша державність піддається найсуворішим за всі роки незалежності випробуванням, спричиненим російською військовою агресією, поширенням гострої  респіраторної хвороби COVID-19 та значними втратами її економічного потенціалу. На Ваші плечі лягла непроста місія і велика відповідальність: окрім зовнішнього агресора,   забезпечити захист населення України від поширення коронавірусної хвороби та її наслідків,  викорінити зло, яке завдає українському суспільству  не меншої шкоди, роз'їдаючи державу зсередини, - злодійство, хабарництво, корупцію.

Переконаний, що завдяки Вашому високому професіоналізму державного діяча, багатогранному досвіду та життєвій мудрості ми відновимо мир і територіальну цілісність нашої держави,   її економічну міць, розбудуємо  за  кращими європейськими стандартами наш спільний дім,  ім'я  якому Україна.

Зичу Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, вагомих успіхів у впровадженні  реформ,  високих державотворчих звершень.

 

З глибокою повагою,

Голова Комітету                                                                   Сергій Бабак