Діяльність Комітету

02 жовтня 2020, 08:00

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій щиро вітаю з професійним святом – Днем працівника освіти!

Традиційно, на початку жовтня, до нас приходить по-справжньому всенародне свято, і ми з особливою теплотою вшановуємо вихователів, учителів, викладачів, керівників закладів освіти, працівників державних органів управління у сфері освіти, усіх тих, хто допомагає підростаючому поколінню пізнавати навколишній світ, здобувати необхідні знання, набувати моральні й духовні цінності, долати всі труднощі на шляху до мрій.

Бути вчителем – це розуміти дітей, вірити в їх успіхи. Ваша праця – одна з вагомих і найскладніших водночас. Ваша професія потребує доброти, людяності, мудрості. Саме від учителя залежить майбутнє молодого покоління нашої країни, адже саме Ви закладаєте ті цінності та світоглядні орієнтири, які в подальшому визначатимуть долю нашої держави.

Сьогодні, у надскладний для нашої країни час, в умовах військової агресії, в період пандемії, ваша робота набуває виняткової важливості. Карантин стан викликом для всіх учасників освітнього процесу. Система освіти нині, як ніколи, пристосовується до нових випробувань. Пріоритетом державної політики повинно стати підвищення статусу педагогічних і науково-педагогічних працівників у суспільстві, підвищення заробітної плати, створення безпечних умов, як для педагога, так і для учня. Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій і надалі буде опікуватись питаннями педагогів.

Дорогі освітяни! Наша глибока повага і вдячність Вам за високий професіоналізм, відданість і любов до професії, невтомний творчий пошук, за талант. Бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, невичерпної наснаги й оптимізму, плідних успіхів, добробуту, вдячних і реалізованих вихованців!

 

З глибокою пошаною

Голова Комітету                                                           Сергій БАБАК