Діяльність Комітету

28 травня 2019, 16:05

28 травня 2019 року розпочалася робота робочої групи з підготовки Проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту» (8321-д) до другого читання

28 травня 2019 року розпочалася робота робочої групи з підготовки Проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту» (8321-д) до другого читання, до складу якої входять: народні депутати України, представники органів Центральної виконавчої влади, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, представники коледжів, технікумів, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, організацій роботодавців, експерти з освітніх питань, які залучаються Комітетом (всього 87 осіб).

Робоча група створена відповідно до рішення Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти від 15 травня 2019 року та працює під керівництвом народного депутата України Ірини Констанкевич.

Від народних депутатів та експертів надійшло понад 200 правок. Закон було прийнято Верховною Радою у першому читанні за основу 14 травня 2019 року. І зараз наше завдання прийняти закон у цілому (у другому читанні), в іншому випадку – частина навчальних закладів з 1 вересня, замість того, щоб розпочати навчання – залишиться поза правою сферою, а частина українців – без бажаної освіти. Попереду складна робота. Сподіваємося на успіх!