Діяльність Комітету

14 травня 2019, 12:37

Інформація про Всеукраїнську виставку робіт вихованців шкіл-інтернатів «Діти – діячі мистецтва»

Сьогодні під час перерви між пленарними засіданнями Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Володимирович Співаковський звернувся із привітальним словом від Голови Верховної Ради України Андрія Володимировича Парубія та від себе особисто до учасників та організаторів Всеукраїнської виставки робіт вихованців шкіл-інтернатів «Діти – діячі мистецтва», що проходить в ці дні у стінах Верховної Ради України. Проведення таких виставок сприяє розвитку культурно-мистецької галузі та молодіжного суспільно-культурного життя в Україні. Адже мистецтво – це один із найбільш ефективних способів формування дитячої свідомості, розвитку практичних навичок, фантазії, розширення світогляду. Мистецтво робить наш світ більш прекрасним, живим і яскравим.

Василь Сухомлинський якось сказав: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». Щоб втілити сказане у життя, представники законодавчої гілки влади, повинні докласти всіх зусиль для підтримки творчих дітей будинків-інтернатів, розвитку молодіжного суспільно-культурного життя та соціально-психологічної адаптації дітей та молоді та надалі сприяти розвитку талановитої мистецької молоді.

Олександр Співаковський подякував вчителям та вихователям за їхнє терпіння, наснагу та надзвичайно талановитих учнів, а учасникам – за неймовірно красиві та креативні роботи.

Я переконаний, що кожен учасник знайде свій шлях і будете впевнено крокувати по мистецькій ниві, вражаючи нас та світ своїми талантами.

Майбутнє України – в руках наших дітей!