Діяльність Комітету

07 лютого 2019, 16:31

Зустріч із представниками позашкільної освіти

07 лютого Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський та Голова підкомітету з питань позашкільної, професійної, фахової передвищої освіти та освіти дорослих Ірина Констанкевич зустрілися із представниками позашкільної освіти. Зустріч була присвячена обговоренню актуальних питань розвитку такої важливої сфери, як позашкільна освіта.

На жаль, у системі позашкільної освіти існує дуже багато проблем. Це і питання правового забезпечення в умовах реалізації нової редакції Закону України «Про освіту», і кадрове забезпечення позашкільної освіти, і заробітна плата педагогічних працівників, і ліцензування, і функціонування закладів позашкільної освіти в новостворених ОТГ і багато інших.

Оскільки ця тема потребує набагато більше часу для обговорення, представниками Комітету було запропоновано провести у квітні цього року розширене засідання Комітету, на якому буде можливість ґрунтовно обговорити стан системи позашкільної освіти, визначити існуючі проблемні питання та шляхи їх вирішення.