Діяльність Комітету

05 жовтня 2018, 08:08

ДОРОГІ ОСВІТЯНИ !

 

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Саме цей день став для нашої держави святом людяності, доброти і мудрості, і ми з особливою теплотою вшановуємо своїх учителів і викладачів, працівників державних органів управління у сфері освіти за їх неоціненну роботу розуму і серця.

Історія щоразу доводить, що лише та держава стає сильною, економічно та політично незалежною, де пріоритетом є освіта, а в центрі державної уваги і підтримки знаходиться вчитель. Від його таланту і особистості залежить майбутнє країни, якими виростуть наші діти, які цінності вони будуть сповідувати та яке суспільство вони побудують.

У зв’язку із прийняттям базового Закону України «Про освіту», освітнє законодавство суттєво і динамічно оновлюється. Дуже важливо, щоб воно передбачало нові можливості для підвищення соціального статусу педагога, який працює на усіх ланках освіти, зростання його заробітної плати відповідно до рівня кваліфікації.

Дорогі наші вихователі, вчителі, викладачі, працівники та ветерани системи освіти! Висловлюю вам сердечну вдячність за жертовну працю, постійний пошук, любов та відданість обраній справі. Зичу плідних успіхів на нашій освітянській ниві, миру, злагоди, натхнення і радості!

 

З глибокою пошаною,

Перший заступник

Голови Комітету                                                                     Олександр Співаковський