Діяльність Комітету

01 вересня 2017, 07:09

Шановні освітяни і батьки, дорогі учні та студенти!

 

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти і від мене особисто прийміть щирі і сердечні вітання зі святом молодості та творчого натхнення – Днем знань!

Цей день викликає у нас радісні, сповнені очікувань і надій на краще, хвилювання. Для першокласників сьогодні починається нелегкий, втім прекрасний шлях до пізнання. Любі діти! Нехай кожен ваш день буде світлим, цікавим і плідним, відкриває перед вами нові горизонти пізнання себе і світу. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними.

Особливі вітання сьогодні для першокурсників, які зробили свій свідомий вибір та вибороли право навчатися й отримувати професію. Віднині перед вами відкриваються всі дороги. Цінуйте кожну мить цієї прекрасної пори, намагайтесь плідно використовувати цей час, приумножуючи свій інтелектуальний, творчий і культурний потенціал.

У цей день ми висловлюємо глибоку вдячність вам, вельмишановні педагоги, за вірне служіння справі, за добрі поради, підтримку, за цікаві уроки, за безкорисливу любов. Ваша робота – це праця скульптура, який з безформної брили обережними рухами ліпить витвір мистецтва. Та якщо скульптор працює з мертвим камінням, то у Ваших руках – ніжні дитячі душі, які потребують постійної уваги, справжньої душевної щирості та теплоти. Щастя Вам, міцного здоров'я та творчих успіхів!

Це надзвичайно хвилююче свято для батьків, які разом зі своїми дітьми вперше переступають поріг школи. Шановні батьки! Бажаю, щоб перші самостійні кроки ваших дітей були легкими, вони знайшли справжніх друзів у школі, а знання, які вони отримають, будуть корисними та дозволять їм стати самостійними й успішними в житті.

Цей навчальний рік стане визначним, оскільки розпочне масштабну реформу системи освіти. Ефективність цієї реформ залежить від наших спільних зусиль, підтримки та конструктивної співпраці.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

З повагою та найкращими побажаннями,

 

Перший заступник

Голови Комітету з питань

науки і освіти                               Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ