Діяльність Комітету

17 вересня 2008, 13:54

33

      Голова Комітету з питань науки і освіти Володимир Полохало провів зустріч з працівниками педагогічних колективів шкіл, професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів міста Львів.

       Основну увагу на зустрічі приділяли питанням зовнішнього незалежного оцінювання. Голова Комітету підкреслив, що зараз потрібно зосередитись на покращенні та вдосконаленні тестування.

       Представники вищих навчальних закладів Львівщини зауважили, що при вступі в першу чергу повинні враховуватися знання вступників та середній бал тестування. Справа в тому, що через надмірну кількість пільговиків, абітурієнти з дійсно високими балами не мають змогу вступити до вищих навчальних закладів.

       Полохало поінформував, що Комітет активно працює над вдосконаленням зовнішнього незалежного тестування. Комітетом напрацьовані зміни та доповнення до законодавства щодо регулювання процесу організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

      Полохало додав, що по результатам тестування складатиметься звіт, який дасть змогу оцінити школи. Зокрема, він нагадав, що в червні цього року відбулись слухання на тему «Удосконалення законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні в контексті підготовки нової редакції Закону України "Про вищу освіту"".