Діяльність Комітету

01 липня 2008, 14:50

20

В Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулося перше засідання робочої групи в рамках підготовки у вересні цього року до слухань “Ефективність застосування законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав”.

       До складу робочої групи увійшли народні депутати України, працівники секретаріату Комітету, члени консультативної ради Комітету, науковці, представники громадських організацій, асоціацій, творчих спілок, юридичних фірм.

       Комітетські слухання проводитимуться на виконання рішення Комітету від 16 квітня 2008 року “Про стан державного регулювання і управління у сфері розвитку, правової охорони і захисту  інтелектуальної власності та інноваційної діяльності  в Україні”.

       Тематика слухань охоплює широкий спектр питань, що стосуються охорони авторського права і суміжних прав (твори науки, літератури, мистецтва, кінематографії, комп’ютерних програм, баз даних) аналізу стану колективного управління правами, судових справ і правозастосовчої практики.

        До слухань буде залучена широка цільова аудиторія, в тому числі і представники міністерств, відомств, правоохоронних і судових органів, всього близько 300 чоловік.

        Завданням робочої групи є аналіз реального стану справ у сфері авторського права і суміжних прав, виявлення існуючих проблем та підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів, а також підготовка конкретних пропозицій та рекомендацій до законодавства України, що регулює правовідносини у сфері авторського права і суміжних прав.