Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи VII скликання 2 сесія

05 жовтня 2014, 13:23

Протокол №10 від 06.06.2013 року

        

 

 

 

                      

                     КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

 

 

 

                                                                              

                                                                                   10

 

                                                                                06          червня         13

 

                                                           м.Київ

                                                   вул.Грушевського, 5, третій поверх, о 12.00

 

 

ГОЛОВУЄ: Голова Комітету з питань науки і освіти Гриневич Л.М.

 

ПРИСУТНІ: члени Комітету - Сич О.М., Дорохов А.М., Павленко Р.М., Фаріон І.Д.; працівники секретаріату Комітету - завідувач секретаріату Комітету Чижевський Б.Г., заступники завідувача секретаріату Комітету Домаранський О.О., Шевченко М.М.,  головні  консультанти:  Гарбуза С.А., Красняков Є.В.

 

ВІДСУТНІ: члени Комітету - Сорока М.П., Зубчевський О.П., Дзоз В.О., Парубій А.В.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про проект Закону про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України (щодо включення видатків на деякі загальноосвітні навчальні заклади до видатків бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів) (реєстр. № 2087 від 24.01.2013р., н.д.В.Дубіль, Л.Гриневич).

2. Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо створення рівних можливостей для отримання освіти) (реєстр. № 2087-1 від 07.02.2013р., н.д.В.Дзоз).

 

 

1. СЛУХАЛИ: інформацію Голови Комітету з питань науки і освіти Гриневич Л.М. про проект Закону про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України (щодо включення видатків на деякі загальноосвітні навчальні заклади до видатків бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів) (р. № 2087).

 

В обговоренні взяли участь:  Сич О.М.,  Дорохов А.М., Павленко Р.М., Фаріон І.Д.

 

УХВАЛИЛИ:

1. Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні проект Закону України про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України (щодо включення видатків на деякі загальноосвітні навчальні заклади до видатків бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів) (реєстр. № 2087 від 24.01.2013 року), внесений народними депутатами України В.Дубілем, Л.Гриневич прийняти за основу.

 2. Рішення та пропозиції Комітету направити до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, який визначено головним при розгляді зазначеного проекту закону (пропозиції додаються).

Рішення прийнято одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ: інформацію Голови Комітету з питань науки і освіти Гриневич Л.М. про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо створення рівних можливостей для отримання освіти) (р. № 2087-1).

 

В обговоренні взяли участь:  Сич О.М.,  Дорохов А.М., Павленко Р.М., Фаріон І.Д.

 

УХВАЛИЛИ:

1. Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо створення рівних можливостей для отримання освіти) (реєстр. № 2087-1 від 24.01.2013 року), внесений народним депутатом України Дзоз В. О. прийняти за основу.

2. Рішення та пропозиції Комітету направити до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, який визначено головним при розгляді зазначеного проекту закону (пропозиції Комітету додаються).

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

 

Голова Комітету                                                                     Л.ГРИНЕВИЧ

 

 

 

Секретар Комітету                                                 О.ЗУБЧЕВСЬКИЙ