Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Порядки денні VIII скликання 1 сесія

08 грудня 2014, 17:37

Порядок денний засідання Комітету 09.12.2014 року

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

(вуладова, 3-а, кімн.1316)

 

09 грудня, о 16.00

 

1.

Про стан імплементації Закону України “Про вищу освіту” від 01.07.2014р.:

“Умови прийому на навчання до вищого навчального закладу України у 2015 році”;

Проект Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу.

Доповідач: представник Міністерства освіти і науки України

 

2.

Звіт про роботу Комітету з питань науки і освіти за період сьомого скликання Верховної Ради України. Про інформаційно-аналітичні матеріали щодо освіти, науки та інтелектуальної власності.

Доповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – Голова Комітету з питань науки і

                     освіти

 

3.

Про розподіл повноважень між першим заступником Голови Комітету, заступниками Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Доповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – Голова Комітету з питань науки і

                     освіти

 

4.

Про створення підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти восьмого скликання.

Доповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – Голова Комітету з питань науки і

                     освіти

 

5.

Про обрання голів та членів підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти восьмого скликання.

Доповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – Голова Комітету з питань науки і

                     освіти

 

6.

Про запровадження в роботі Методичних рекомендацій щодо процедури підготовки та проведення засідань Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

 Доповідач: Гриневич Лілія Михайлівна – Голова Комітету з питань науки і

                     освіти

 

 

 

 

 

Присутні члени Комітету:

 

1. Гриневич Лілія Михайлівна – Голова Комітету

2. Співаковський Олександр Володимирович – Перший заступник Голови

3. Скрипник Олексій Олексійович  - заступник Голови Комітету

4. Кремінь Тарас Дмитрович – член Комітету

 

 

 

Список запрошених:

 

Совсун

Інна Романівна

 

-

Перший заступник Міністра освіти і науки України

Ковтунець

Володимир Віталійович

 

 

доцент кафедри інформаційних технологій та математики Національної академії управління

 

Лікарчук

Ігор Леонідович

 

-

директор Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти

Сич

Олександр Володимирович

 

-

помічник Міністра освіти і науки України