ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Новини /Publications

Проведено зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів міста Чернігова
версія для друку
10 квiтня 2017
Красняков Є.В., головний консультант секретаріату Комітету
Проведено зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів міста Чернігова

Проведено зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів міста Чернігова,

які навчатимуться за програмою семінару «Державна служба в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи»

в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів

7 квітня 2017 року на виконання доручення Голови Верховної Ради України, на прохання керівництва Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, представниками комітетів з питань науки і освіти та з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму проведено інформаційну зустріч із випускниками вищих навчальних закладів міста Чернігова, які мають бажання присвятити свою діяльність державній службі.

Перед учасниками заходу з інформацією про діяльність Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму виступили народний депутат України, секретар Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Романова А.А., голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Силантьєв Д.О.

Головний консультант секретаріату Комітету з питань науки і освіти Красняков Є.В. розповів про стан законодавчого забезпечення реалізації державної освітньої політики, підготовки до другого читання проекту базового Закону України «Про освіту» (реєстр. № 3491-д).

Особливу увагу було приділено питанням підвищення якості української освіти та забезпечення рівних можливостей доступу до якісної освіти кожної дитини, незалежно від соціального статусу, місця проживання та фізичних можливостей; децентралізації управління освітою; оновлення стандартів; поступового переходу до 12-річного терміну здобуття середньої освіти з реалізацією профільного навчання; підвищенню соціального статусу педагога та забезпечення гарантій держави педагогічним та науково-педагогічним працівникам; доцільності запровадження нових інституцій для забезпечення освітніх потреб громадян.

Студенти - майбутні державні службовці отримали вичерпні відповіді на свої чисельні запитання.

 

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)