ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини /Publications
17.01.2017
Олександр Співаковський: Необхідно цього тижня розглянути законопроект щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст"
16 січня 2017 р. на засіданні Погоджувальної ради Перший заступник Голови Комітету Олександр Співаковський звернув увагу присутніх на   далi»
11.01.2017
ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на 18 січня 2017 року
30.12.2016
Шановні колеги, дорогі друзі!
23.12.2016
Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів"
22.12.2016
Інформація про результати розширеного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 21 грудня 2016 року
21 грудня 2016 року відбулося розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Головував: Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Співаковський О.В.   далi»

Анонси
"Практика застосування Закону України "Про професійно-технічну освіту": фінансове забезпечення навчальних закладів та установ: матеріали виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 12 лютого 2014 року" НОВІ КНИГИ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО ВИДАВНИЦТВА . далi»

Вийшло в світ видання матеріалів парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення" далi»

Інформаційно-аналітичні матеріали "Державна політика в галузі освіти України: уроки та перспективи розвитку" (нова редакція доповнена, оновлена) далі далi»

Збірник матеріалів Комітетських слухань на тему "Про стан та законодавче забезпечення фінансування наукової та науково-технічної діяльності", які відбулися 13 березня 2013 року. далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)