ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Новини /Publications
20.09.2017
СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ КОМПЛЕКСНОГО ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВИЩУ ОСВІТУ"
20.09.2017
Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 20 вересня 2017 р.
20 вересня 2017 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Головував: Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Співаковський О.В.   далi»
18.09.2017
ОЛЕКСАНДР СПІВАКОВСЬКИЙ: "Ухвалення Закону "Про освіту" дало старт освітній реформі"
В понеділок 18 вересня 2017 року, відкриваючи засідання Погоджувальної ради, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, акцентував свою увагу на надзвичайно важливій та ґрунтовній роботі Комітету з питань науки і освіти   далi»
18.09.2017
Порядок денний засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 20 вересня 2017 р.
13.09.2017
Член Комітету з питань науки і освіти, народний депутат України Ірина Констанкевич взяла участь у візиті до США
Член Комітету з питань науки і освіти, народний депутат України Ірина Констанкевич взяла участь у візиті до США, організованому Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Нове правосуддя"  далi»

Анонси
"Практика застосування Закону України "Про професійно-технічну освіту": фінансове забезпечення навчальних закладів та установ: матеріали виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 12 лютого 2014 року" НОВІ КНИГИ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО ВИДАВНИЦТВА . далi»

Вийшло в світ видання матеріалів парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення" далi»

Інформаційно-аналітичні матеріали "Державна політика в галузі освіти України: уроки та перспективи розвитку" (нова редакція доповнена, оновлена) далі далi»

Збірник матеріалів Комітетських слухань на тему "Про стан та законодавче забезпечення фінансування наукової та науково-технічної діяльності", які відбулися 13 березня 2013 року. далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)